«ВІЗЗ ЕЙР УКРАЇНА» ВІДКРИВАЄ СВОЮ ТРЕТЮ БАЗУ – У ЛЬВОВІ

База у Львові, 8 напрямків до 4-х країн, новий літак AIRBUSA320
 «Візз Ейр Україна» сьогодні оголосила про відкриття своєї третьої української бази у Львові з 30 квітня 2014 року. На перших порах у Львові базуватиметься один літак Airbus A320.
 Окрім рейсів, які авіакомпанія виконує на сьогоднішній день зі Львова до Венеції Тревізо, Дортмунда та Мілана Бергамо, «Візз Ейр Україна» оголосила відкриття 5-и нових рейсів – до Неаполя, Рима (Італія), Валенсії, Барселони Жирони (Іспанія) та Кутаїсі**.
 Такий крок авіакомпанії дасть можливість українським пасажирам подорожувати за низькими цінами. Він також підтверджує важливу роль «Візз Ейр Україна» у розвитку туризму та створенні нових робочих місць. Новий літак буде обслуговувати 8 маршрутів, таким чином кількість пасажирських місць складатиме більш ніж 300 тис. у 2014 році.
 Квитки на 5 нових рейсів вже можна придбати на сайті авіакомпанії wizzair.com за ціною від 309 грн. (в один бік, з урахуванням усіх податків та зборів).
 Рейси «Візз Ейр Україна» з львівського аеропорту:
Путешествия: «ВІЗЗ ЕЙР УКРАЇНА» ВІДКРИВАЄ СВОЮ ТРЕТЮ БАЗУ – У ЛЬВОВІ 

* в один бік, з урахуванням усіх податків та зборів«Для нас велика честь оголосити відкриття нашої третьої української бази – у Львові. Пасажири зі Львова та регіону вже знайомі з послугами «Візз Ейр Україна», адже з 2010 року ми виконуємо низку рейсів із Львівського аеропорту. Тепер ще більше українців зможуть скористатися прямими регулярними рейсами до нових європейських міст, а туристи із Західної Європи матимуть змогу відкрити для себе одне з найкрасивіших українських міст. Відкриваючи базу і нові рейси зі Львова, ми сприяємо створенню нових робочих місць і стимулюємо розвиток туризму в регіоні. Ми неухильно дотримуємося обіцянки, яку дали українським пасажирам: пропонувати високоякісні та надійні послуги за низькими цінами,» — зазначив Акош Буш, генеральний директор «Візз Ейр Україна».
** підлягає затвердженню з боку органів державної влади 

Источник wizzair.com 

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.