Догори!

Маршрут: Кам'янець-Подільський — Чорнокозинці — Кривче — Заліщики — Червоногородський замок + Джуринський водоспад — Чортків.

Спочатку нас зустріла Кам'янець-Подільська фортеця, яку ми вже бачим не перший раз, та і в принципі це вже баян. Тому довго біля неї не затримувались і покрутили далі в сторону села Чорнокозинці.


Велосипед: Догори!
Велосипед: Догори!


Часто запитували дорогу від села до села так як вказівників майже не було. І майже кожного разу вказівки по навігації закінчувались однаково: "… ну там наліво-направо і догори". Це «Догори» стало дивізом цього походу, адже за кожним спуском по дорозі ховався під'йом, а за підйомом — ще один під'йом.
Чорнокозинський замок з'явився зненацька: після чергового апхіла вже не чекали нічого доброго. Облазивши його ми з новими силами продовжили крутити педалі до наступного пункту призначення.


Велосипед: Догори!Велосипед: Догори!Далі завітали до містечка під назвою Кривче. В ньому побродили по цивільно облаштованій печері «Кришталева». Перший раз в житті там побачив сплячого кажанчика:). В Кривчому є дві гарні вежі, але прочитавши, що їх побудували аж в 1920 вирішили, що нема на що там дивитись. От років через 100-200 буде краще:).


Велосипед: Догори!


Далі попрямували до місця першої ночівлі. Влаштували її практично на березі Дністра. Ну так близько, як змогли підібратись:) Покормили себе та комарів і лягли відпочивати.
Наступний день відзначився різким покращенням доріг, що дуже підняло нам настрій, бо трясогузка по розбитим грунтовим дорогам вже дещо надоїла. Особливо разюча відмінність була після заїзду в село Синьків. Причиною тому є те, що до цього села якесь відношення має пан Фірташ.
До кінця дня нам вдалося добратись до Червоногородського замку. При під'їзді до нього дуже виразно чути шум Джуринського водоспаду. Це моє улюблене місце з усієї подорожі! Шикарні види на долину з замком і на водоспад. Неподалік від нього влаштували ночівлю. Чарівне місце!


Велосипед: Догори!Велосипед: Догори!Велосипед: Догори!


Через півдоби ми вже були в Чорткові. Тут ми останнього разу почули традиційне «догори» по дорозі до замку, сходили в сауну і, як білі люди, сіли в потяг до Києва. Тут і казочці кінець.


Велосипед: Догори!


Альбом з фотографіями тут

1 комментарий

avatar
  • elenka
  • 0
Фоточки и маршрут отличный! Спасибо)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.