Таиланд. Наши заметки: "3 дні на морі"

Налагодження морського режиму

Першого ранку ми не дуже рано прокинулися і не дуже швидко збиралися. Наче нікуди не поспішали… А мали б. Вийшли на пляж десь о 9, занурили малюків поки ще сонце лагідне і залягли в тінь пальми. Малючки спочатку поспали годинку-півтори — в тиньку нормальна температура плюс легкий вітерець, тож малючкам добре відпочивається.  Поки вони спали ми 2 рази по 20 хвилин (по черзі) поплавали.


Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Досиділи так до 2 години і помітили, що наші дитинчати трошки порожевіли.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Авжеж перелякались, миттєво зібрались додому і побігли. Профілактично намастили малюків пантенолом та вони полягали спати.

Прокинулися о 4 зібрались на море та пішли спостерігати казковий захід сонця.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі 
Ввечері ми малюків не купали — вони просто дихали солоним повітрям — оздоровлювалися.

Наступного дня ми зробили як і намітили. Встали о 6, перевели будильник на 6.30 (бо о 6 ще темно). Зранку купання малюків 2 рази у морі або 1 у морі і 1 в басейні за приємних сонячних умов.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

До 11 малюки бавляться на матах з лежаків.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

На обід йдемо до номера, повертаємось на пляж знов о 4. З 4 до 7 на пляжу дуже гарно і приємно за температурою. Ввечері хвилі, тож ми приходимо тільки щоб подихати солоним повітрям та спостерігати захід сонця. Коли у малюків пройде «румянец», то можна буде і ввечері в басейн залазити.

Теоретично морського часу з 6.30 до 10.30 та з 16.00 до 19.00.  Пообідати можна з 12 до 4.

Пошуки житла

Ми взагалі-то забронювали цей готель за деякими параметрами: високий рейтинг, тріпадвайзерівська бірка, ціна. Наче наш готель і правда непоганий, але… до пляжу далеко, сніданки не включені, вайфай обурливо поганий.

Хочемо знайти щось більш зручне для відпочинку з малюками. Критерії такі: близько до моря або до басейну (щоб можна було по-черзі плавати поки малюки сплять), включений сніданок, нормальний вайфай, ну і ціна звісно ж.

Робінзонова романтика
В перший же ш вечір пішли перевіряти сусідні резорти. Нас зацікавили бамбукові бунгало на які відкривається вид з нашого вікна. А з цих бунгало у свою чергу відкривається вид на море, яке вони нам затуляють. Так от...

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

 Бунгало прямо на морі по 1900, друга лінія за 1400. Сторгували другу лінію до 1100.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі
Але жіночка на рісепшині не дуже то схильна нас вмовляти залишитися. В бесіді з неї ми озвучили, що резот наче не заповнений, на що почули, що ще буде завтра і все буде заповнене. Ну доообре! Подивимось і завтра також! Короче жіночка виявилася доволі зухвалою та впевненою в тім, що нормально продається і без нашої веселої компанії. Сьогодні ми пішли, але подумки вже жили в романтичному бунгало. Його незвичайність і Робінзонова краса зовсім заслали нам очі і ми вже не бачили нічого іншого.

На наступний день ми думали прийти та ще поторгуватися, але не пішли, а просто погуглили інші схожі, або просто хороші варіанти.

Прийшли на торги через день ще раз зустрітися з бабкою, попросити додаткових матраців та нарешті перевірити умови житла.

Доторгувалися до 1000 за ніч — ціна не дуже низька за «таку розкіш», але ж не забуваємо про «робінзонову романтику».

Пішли перевіряти стан будинків. В бунгало 1 великий матрац на підлозі, один стіл з бамбуку і дзеркало на тому столі. У іншій кімнаті душова лейка та унітаз.

Поки я була у спальні Ленка пішла у санвузол. «Пішла» це дуже голосно сказано, бо зі спальні в санвузол ведуть двері без дверей, причому прямо посередині проходу унітаз… Ну таке. Сидіти тут як на троні з видом на море.

Але це не найцікавіше. На душовому шлангу Лена помітила якийсь «декор» дуже дивної форми. Ще потрогати хотіла. Я підхожу, бачу, що на шлангу щось, що там явно не має бути, але ще не знаю що це. Розміром воно з чоловічий великий кулак і форма не правильна, чорно-коричневе і якесь наче ажурне. Спочатку подумала, що це якась брудна і огидна мочалка від попередніх гостей, але коли роздивилася зрозуміла, що все ще гірше. На тому дроті роїлися якісь жуки двома окремими групами. Причому судячи з розміру жуків і «декору» їх там була шалена купа. Хозяєчка наша стала казати «ооой, виходьте-виходьте». Мабуть, побачила все на Леніному обличчі. І показала нам інше бунгало в якому «вам буде набагато краще». Трохи виправдовувала ситуацію, що жучки просто від спеки прийшли воду пити. Але ми так зрозуміли, що через ту спеку і водопій вони можуть з'явитися будь-коли. Короче відмовилися ми від цієї ідеї


 Рейд на сусідній пляж
Пока ми намагалися схилити до себе бабку, ще щось шукали в інеті на сусідніх пляжах. В один з днів в обідній час вирішили скататися перевірити наче непоганий резорт. Від нашого пляжу Клонг Нін до сусіднього Клонг Конг за таксішним розкладом їхати по 80 за людину. Ми навіть не завжди їмо на такі гроші. Запропонували 100 за двох. Таксист наче і хоче нас підвезти, але каже 150 за двох. Нарешті пропонуємо 200 туди і назад. Таксист все ще хоче нас везти, але все ще хоче більше. Після аргументу «200 то взагалі-то наш обід» він таки погоджується. Мчимося.

Територія резорту наче ок, ціна класна, сніданок включений у вартість, але до моря йти і найсумніше, ща о 4 годині його немає аж зовсім. От просто каменюки і все.
Якщо у нас деінде щось стирчить з води і то на нормальній відстані від берега
Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

, то на цьому пляжі ну просто «занавєс».

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Ще обійшли всі дорожні кафешки — прайс АоНангівський, тож ще більше полюбили наш пляж і через їжу і через море.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Ще спитали в туристичному центрі де в таку годину може бути нормальне море. Кажуть «нашо ж море? В кожному резорті є басейн». Хм… Ну ми ж наче на море припхалися, не? Отримали наче пораду з приводу пляжу,  але проблема в тому, що на пляжах, що нам радили скелястий берег, тож усе житло точно не на морі. То якщо переїжджати то точно в кращі умови.

Перевірений варіант
На сам кінець вирішили ми ще спитати ціни на бунгало на резорті, бассейном якого ми користуємося.

Путешествия с детьми: Таиланд. Наши заметки: 3 дні на морі

Прайс на високий сезон (по 21 квітня) 2500 за будиночок. Питаємо про максимальну знижку. Отримуємо ціну 2000. Кажемо,  що то забагато і на Букінгу ми зачили ці коттеджі за 1500. Хлопчина поліз в інет перевіряти, через деякий час щось перевіряв, потім відклав  клавіатуру і каже, що 1300 то його найкраща пропозиція.

Та в принципі що нам його пропозиції, якщо у нас досить чітке обмеження по бюджету. Озвучуємо своє «обмеження» та кажемо, що ми «аж на 2 тиждні». Така низька ціна (зі сніданком і поближче до бассейну) його не дуже задовільнила, але спрацював аргумент «Ви нічого не втрачаєте, бо  все одно не заповнені на 100 відсотків». Телефонує босу і отримає дозвіл заселити нас за такою ціною.

Завтра якраз буде вільний номер з двома роздільними ліжками у другій лінії. 
Питання житла майже вирішено. Так ми сторгувалися з 2500 до 1000 — сніданок та вид на море включено у вартість.


Жартівники

Те що в нас постійно питають чи не двійня наші малюки ми вже трохи звикли. Навіть зацікавилися ким вони сприймають другу дівчину, та що не здається їм мамою. Но то таке.

 В день заселення в наш теперішній готель хлопчик пошуткував «2 mothers, but same father». Теж наче смішно.

Але найбільш відзначилася голандка з нашого готелю. Сиділи на пляжі аж до темна і тут до нас підійшла дівчина знайомитись. Білявка років 32 з чоловіком і півторічною дівчинкою. Спитала звідки ми. Потім чи разом ми вагітніли… Лєна трохи напружилась від цього питання. Я наче не запідозрила нічого дивного. А потім дівчина спитала чи ми з Лєнкою пара? Тааак ясно все! Ми кажем «та нє, не пара». Спитала де ж тоді наші чоловіки? Довелося все пояснювати. Жіночка ж з Голандії тож для неї лесбійські пари з двома дітьми не є чимозь «из ряда вон»… Продовжуємо колекціонувати жарти далі...

 Так пройшли наші перші 3 дні на морі
 Далі буде

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.